Реєстрація Забули пароль?

Питання-відповіді

Чи всім емітентам цінних паперів необхідно мати власний веб-сайт?
 

Так.

Згідно зі ст. 78 Закону України "Про акціонерні товариства" обов'язок мати власну веб-сторінку встановлено тільки щодо публічних акціонерних товариств.
Але відповідно до змін у Законі України "Про цінні папери та фондовий ринок", які нещодавно набули чинності, всі емітенти цінних паперів зобов'язані розміщувати на власному веб-сайті річну (квартальну) регулярну та особливу інформацію.

Таким чином, власний сайт тепер потрібний для кожного емітента цінних паперів.